XIV TYDZIEŃ ZWYKŁY 5-12. 07. 2020.

1. Kancelaria parafialna czynna w piątek o godz. 19:00.
  2. W tym tygodniu Kościół obchodzi w sobotę 11 lipca święto św. Benedykta, patrona Europy.
  3. W ostatnią niedzielę lipca odbędzie się odpust parafialny ku czci św. Anny. Prosimy o przynoszenie fantów na loterię. Można składać je w zakrystii po każdej mszy św. w niedzielę lub w tygodniu. Prosimy też o upieczenie ciast i chleba.
  4. Przypominamy, że należy uiszczać opłaty za groby na cmentarzu parafialnym. Prolongata na 20 lat wynosi 200 zł.
  5. Dzisiaj w przedsionku kościoła w Grodziszczu przedstawiciele rady parafialnej przeprowadzą zbiórkę wpłat po 10 zł na miesiąc, rocznie 120 zł, na potrzeby kościoła. W tym roku z powodu epidemii nie będzie zbiórki po domach. Wpłaty można także dokonywać na konto parafii.